Exkluzívny džem so šampanským

Exkluzívny džem so šampanským

Delikatesa stvorená pre vyvolených

"Aj keď som strašne milovala život, chcela som umrieť," pokračovala v rozprávaní. "Celé mesiace potom som bola živá mŕtvola. Ale potom sa vo mne ... niečo zlomilo. Uvedomila som si, že sa z toho musím dostať. Nerada to hovorím, ale možno ma do skutočnosti vrátila vražda môjho otca. Niekto musel prevziať vedenie. "Na okamih sa odmlčala a odpila šampanské. "A čo ty? Čo robíš pre to, aby si prežil?" Spýtala sa Pierca Brosnana známa herečka Sophie Marceau v jednej z najúspešnejších filmových klasík s názvom James Bond.

Filmy s akčným tajným agentom mali vždy jasné pravidlá. Drahé autá, krásne dievčatá, napäté scény, charizmatický úsmev a veľmi špecifickú hudbu. Samozrejmosťou boli aj intímne scény a drahé šampanské Bollinger, ktoré nesmelo chýbať.

 

Značka Gentlejam toto luxusné šampanské naliala do džemu a my vám môžeme predstaviť  „Bondovu jahodu“. Jahodový džem s ružovou vodou a Bollinger Special Cuvée Brut z Jamesa Bonda.

GentleJam Bondova Jahoda

Táto jedinečná kombinácia vytvorila dokonalú harmóniu chuti, ktorú si vychutná každý labužník. Na jej výrobu bolo použitých až 180g jahôd na 100g džemu. Vďaka takejto extra dávke ovocia sa pri výrobe nepoužíva žiaden pektín ani iné náhrady. Džem sa poctivo varí dovtedy, pokiaľ prirodzene nezhustne. Pre velikánsky podiel ovocia stačí skutočne len 12g cukru na 100g džemu aby bola chuť vyvážená. Ružová voda dodá krásnu arómu a šampanské Bollinger Special Cuvée Brut dovedie dielo do dokonalosti.

Nádherné balenie dodá krabičke zaslúženú pozornosť a vy môžete obdarovať milovanú osobu skutočne hodnotným a originálnym darčekom. Či už ide o výročie svadby, narodeniny kamaráta, romantický darček, alebo poďakovanie obchodnému partnerovi za úspešný rok. Hodí sa aj na kulinárske stretnutia vašich známych, či len tak. S prázdnou lyžičkou, keď dostanete neodolateľnú chuť na niečo sladké.

A kto vie, možno raz bude aj Gentlejam súčasťou Jamesa Bonda.

GentleJam Bondova Jahoda